"Sarajevski Grobari" čestitali rođendan otadžbini

09.01.2020. 21:09
0
IZVOR: Katera

Navijači Partizana su večeras u Parku "Gavrilo Princip" u Istočnom Novom Sarajevu organizovali bakljadu u čast 9. januara - Dana Republike Srpske.

-Danas smo položili vijenac na centralnom spomen-obilježju borcima Vojske Republike Srpske, ljudima bez čije žrtve mi ne bismo opstali i postojali na ovom prostoru - ističu navijači, te poručuju otadžbini da je ovdje nastala, opstala i živi.

Živjela Republika Srpska!

Slika

 

Komentari 0
Povezane vijesti
Priče o događajima koja žive na mapi Istočnog Sarajeva – 9. januar Priče o događajima koja žive na mapi Istočnog Sarajeva – 9. januar
Završen svečani defile pod sloganom "Živjeće ognjište" Završen svečani defile pod sloganom "Živjeće ognjište"
Priča o herojima: Ratni sanitet Trećeg bataljona Prve sarajevske mehanizovane brigade Vojske Republike Srpske Priča o herojima: Ratni sanitet Trećeg bataljona Prve sarajevske mehanizovane brigade Vojsk...
Najčitanije
  • Još sedam dana aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković
    22h 39m
    3
  • Pozovimo 1416 za našeg sugrađanina Dragana Macana
    20h 11m
    0
  • Jako nevrijeme pogodilo opštine Istočno Novo Sarajevo i Istočna Ilidža
    3h 32m
    0
  • Svjedočanstvo majke Milke Božić o stradanju kćerke Zorice
    20h 32m
    0
  • "Konferencija beba", najljepši i najveseliji događaj u Istočnoj Ilidži, 26. juna
    7h 24m
    0