"Сарајевски Гробари" честитали рођендан отаџбини

09.01.2020. 21:09
0
ИЗВОР: Катера

Навијачи Партизана су вечерас у Парку "Гаврило Принцип" у Источном Новом Сарајеву организовали бакљаду у част 9. јануара - Дана Републике Српске.

-Данас смо положили вијенац на централном спомен-обиљежју борцима Војске Републике Српске, људима без чије жртве ми не бисмо опстали и постојали на овом простору - истичу навијачи, те поручују отаџбини да је овдје настала, опстала и живи.

Живјела Република Српска!

Слика

 

Коментари 0
Повезане вијести
Приче о догађајима која живе на мапи Источног Сарајева – 9. јануар Приче о догађајима која живе на мапи Источног Сарајева – 9. јануар
Завршен свечани дефиле под слоганом "Живјеће огњиште" Завршен свечани дефиле под слоганом "Живјеће огњиште"
Прича о херојима: Ратни санитет Трећег батаљона Прве сарајевске механизоване бригаде Војске Републике Српске Прича о херојима: Ратни санитет Трећег батаљона Прве сарајевске механизоване бригаде Војск...
Најчитаније
  • Теа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    23h 20m
    4
  • Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    21h 26m
    3
  • Анастасија Стевић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    23h 7m
    0
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    18h 58m
    0
  • Јако невријеме погодило општине Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа
    2h 19m
    0