Semjon Milošević na aukciju za Miloša stavio dres velike vrijednosti

25.03.2023. 21:29
0
IZVOR: sportdc.net

Nekadašnji štoper Semjon Milošević na aukciju je stavio dres velike vrijednosti, a sav prihod od prodaje će dati za pomoć liječenju Miloša Božovića.

Božovićev otac Aleksandar nekada je bio Semjonov saigrač, u zlatna doba trebinjskog Leotara, a Milošević na ovaj način želi da da svoj doprinos u humanitarnoj akciji.

Na aukciji je šampionski dres mostarskog "Zrinjskog" sa potpisima fudbalera. Radi se o sezoni 2004/05, kada je mostarski klub osvojio svoj prvi, istorijski, naslov prvaka Bosne i Hercegovine, a Semjon Milošević je te sezone proglašen za najboljeg defanzivca Premijer lige.


 

Komentari 0
Povezane vijesti
Pomozimo Milošu da ode na liječenje u Rusiju Pomozimo Milošu da ode na liječenje u Rusiju
Još danas aktivni humanitarni brojevi 1433 i 1458 – Pozovimo za Miloša i Andreu! Još danas aktivni humanitarni brojevi 1433 i 1458 – Pozovimo za Miloša i Andreu!
1433 i 1458 – Pozovimo za Miloša i Andreu! 1433 i 1458 – Pozovimo za Miloša i Andreu!
Najčitanije
  • Firma “Konstrukcije Monting” zapošljava radnike u stalni radni odnos
    17h 27m
    3
  • U toku pretresi na 13 lokacija, osam lica uhapšeno
    17h 58m
    2
  • Sveti Petar Dabrobosanski – zaštitnik grada Istočno Sarajevo
    21h 24m
    2
  • Preminuo mali Gavrilo, dječak koji je prije nekoliko godina ujedinio Srbiju
    10h 7m
    0
  • Obavještenje o planiranim prekidima električne energije za sutra
    10h 49m
    0