Srbin sudi finale košarkaške Evrolige

26.05.2024. 19:58
0
IZVOR: Tanjug

Srbin Ilija Belošević, Portugalac Fernando Roča i Mehdi Difala iz Francuske sudiće večerašnje finale završnog turnira košarkaške Evrolige između Reala i Panatinaikosa, saopšteno je na zvaničnom sajtu takmičenja.

Utakmica između Reala i Panatinaikosa biće odigrana večeras od 20 sati u “Uber areni” u Berlinu.

Košarkaši Reala brane titulu u Evroligi, a ovo takmičenje su do sada osvajali 11. puta. Panatinaikos je šest puta bio šampion Evrope.

Utakmica za treće mjesto na F4 Evrolige biće odigrana danas od 17 časova, a sastaće se Olimpijakos i Fenerbahče. Ovaj meč sudiće Srbin Uroš Nikolić, Hrvat Sreten Radović i Karlos Peruđa iz Španije.

Komentari 0
Povezane vijesti
Memorijal "Boško Vujadin - Kasindo 2025": Kasindo i Pekara Zlatno zrno u finalu Memorijal "Boško Vujadin - Kasindo 2025": Kasindo i Pekara Zlatno zrno u finalu
Đoković u finalu Majamija Đoković u finalu Majamija
U Palama večeras finale Kupa Srpske u košarci U Palama večeras finale Kupa Srpske u košarci
Najčitanije
  • ViK Istočno Sarajevo: Apel za potrošače
    8h 28m
    2
  • Rogatičanin Nebojša Erić od drveta stvara što očima vidi
    7h 10m
    0
  • Ugašena četiri požara, izgorio pomoćni objekat u Baltićima u Sokocu
    10h 4m
    0
  • Kalinovačka olimpijada "Gvozno-Moba-Ozon 2025"
    9h 4m
    0
  • Milan Kadlec porazio protivnika iz Crne Gore
    10h 15m
    0