Srpskoj porodici u Lipljanu ukradeno više od 25 ovaca

02.04.2024. 19:38
0
IZVOR: srna.rs

Nikola Stojanović iz sela Dobrotin kod Lipljana rekao je da mu je ukradeno više od 25 ovaca i da ne zna ko su počinioci, prenosi RTS.

- Lopovi su došli lokalnim putem preko njiva i na rukama odneli ovce do kombija koji je bio parkiran. Otkrili smo tragove guma i krvi - rekao je za RTS Stojanović koji je nezaposlen i živi od uzgoja stoke i poljoprivrede.

Stojanović je krađu primijetio u noći sa petka na subotu, 29. na 30. mart kada je pošao da obiđe i nahrani ovce, a šteta koju su lopovi pričinili procjenjuje se na više od 4.000 evra.

U porodici Stojanović kažu da nije prvi put da im lopovi upadaju u kuće, da im truju pse kako ih ne bi otkrili, ali da su vjerovali da će to prestati.

Policija je obavila uviđaj, a Stojanović strahuje da bi lopovi mogli da ponove krađu, jer nema reakcije policije.

Komentari 0
Povezane vijesti
Prekrečeni murali patrijarha Pavla i mitropolita Amfilohija Prekrečeni murali patrijarha Pavla i mitropolita Amfilohija
Navršilo se 27 godina od nekažnjene otmice srpskih novinara na Kosmetu Navršilo se 27 godina od nekažnjene otmice srpskih novinara na Kosmetu
Godišnjica napada na srpsku djecu u Goraždevcu — 87 metaka i 22 godine tišine Godišnjica napada na srpsku djecu u Goraždevcu — 87 metaka i 22 godine tišine
Najčitanije
  • Đak prvak: Dočekajte spremni prvi dan škole
    11h 51m
    1
  • Moleban za početak nove školske godine u manastiru u Tilavi
    21h 49m
    0
  • Božović: Narod koji ne sačuva svoju kulturu izgubiće i svoj identitet
    17h 31m
    0
  • Od sutra moguća promjena porodičnog ljekara bez navođenja razloga
    18h 22m
    0
  • Budva: U diskoteci se srušio led ekran, jedna osoba povrijeđena (VIDEO)
    20h 56m
    0