Strahinja Erić na pobjedničkom postolju

17.01.2021. 20:53
0
IZVOR: Katera

Reprezentativac Bosne i Hercegovine u smučarskom trčanju dvadesetogodišnji Strahinja Erić, član Smučarskog kluba „Sarajevo – Istočno Sarajevo, Pale“  ponovo se popeo na pobjedničko postolje u Fis Balkan kupu. On je u Hrvatskoj Ravnoj Gori u kvalifikacinoj sprint trci zauzeo drugo mjesto, dok je u finalnom nastupu bio treći sa osvojenom bronzanom medaljom.

Strahinja Erić je već bio sveukupni pobjednik Fis Balkan kupa u Ski sezoni 2019, dok je u Ski sezoni 2020 bio drugorangirani. U prvom ovosezonskom takmičenju Fis Balkan kupa je najavio da će se i u ovoj sezoni boriti za visok plasman u ovom kupu, ali mu je u ovoj sezoni ipak prioritet ostvarivanje nacionalne norme za odlazak na Zimske olimpijske igre 2022. godine u Pekingu. Ličnu normu je ostvario već na samom početku kvalifikacionog perioda.

Komentari 0
Povezane vijesti
Potraga za muškarcem iz BiH kojeg su talasi povukli u more Potraga za muškarcem iz BiH kojeg su talasi povukli u more
Izgorio sprat kuće, požar izazvale novogodišnje lampice Izgorio sprat kuće, požar izazvale novogodišnje lampice
Teodora Delipara ispunila normu za Zimske olimpijske igre "Milano-Kortina 2026" Teodora Delipara ispunila normu za Zimske olimpijske igre "Milano-Kortina 2026"
Najčitanije
  • Momo Kapor o Hilandaru
    5h 30m
    1
  • Sjećanje na Aleksu Golubovića, velikog navijača i hroničara FK „Famos“ iz Vojkovića
    22h 26m
    1
  • Manastir Soko kod Ljubovije, pravoslavni biser
    20h 32m
    32
  • Izvještaj sa prve linije sjećanja: Novinar Vladimir Mitrić dijeli iskustva dočeka ratne nove godine
    21h 58m
    2
  • Na današnji dan rođena Diana Budisavljević
    5h 34m
    3