Takmičari Džiu-džicu kluba "Jahorina" uspješni u Herceg Novom

29.02.2020. 18:03
0
IZVOR: Katera

Takmičari Džiu-džicu kluba „Jahorina“, danas su na Međunarodnom turniru „Mimoza Open 2020“ održanom u Herceg Novom, osvojili četiri medalje.

Zlatne medalje osvojili su Bojan Vučković i Danijel Klačar. Srebrne su bile Mateja Ninković i Sara Vujić.

Na takmičenju je učestvovalo 220 takmičara, iz 18 klubova i šest zemalja.

Ekipu je predvodio trener Dejan Jerkić, a u ime kluba sudio je Stefan Bosiljčić.

Komentari 0
Povezane vijesti
Džiju-džicu klubu „Jahorina“ 26 medalja u Loznici Džiju-džicu klubu „Jahorina“ 26 medalja u Loznici
U Banjaluku putuje 69 takmičara Džiju-džicu kluba "Jahorina" U Banjaluku putuje 69 takmičara Džiju-džicu kluba "Jahorina"
Jovan Zirojević i Vanja Dujin prvaci BiH Jovan Zirojević i Vanja Dujin prvaci BiH
Najčitanije
  • Sjećanje na Predraga Pekija Lasicu: Čovjek pobjedničkog kova
    2h 39m
    11
  • Jako nevrijeme pogodilo opštine Istočno Novo Sarajevo i Istočna Ilidža
    21h 0m
    0
  • "Vi idite, ja ostajem!" - Miloš Ćirković, posljednji heroj kosovske bitke
    2h 36m
    15
  • Opština Pale: Javni poziv zajednicama etažnih vlasnika
    18h 18m
    0
  • Istočno Novo Sarajevo: Besplatan prevoz za učenike i penzionere
    21h 23m
    0