Такмичари Џиу-џицу клуба "Јахорина" успјешни у Херцег Новом

29.02.2020. 18:03
0
ИЗВОР: Катера

Такмичари Џиу-џицу клуба „Јахорина“, данас су на Међународном турниру „Мимоза Опен 2020“ одржаном у Херцег Новом, освојили четири медаље.

Златне медаље освојили су Бојан Вучковић и Данијел Клачар. Сребрне су биле Матеја Нинковић и Сара Вујић.

На такмичењу је учествовало 220 такмичара, из 18 клубова и шест земаља.

Екипу је предводио тренер Дејан Јеркић, а у име клуба судио је Стефан Босиљчић.

Коментари 0
Повезане вијести
Џију-џицу клубу „Јахорина“ 26 медаља у Лозници Џију-џицу клубу „Јахорина“ 26 медаља у Лозници
У Бањалуку путује 69 такмичара Џију-џицу клуба "Јахорина" У Бањалуку путује 69 такмичара Џију-џицу клуба "Јахорина"
Јован Зиројевић и Вања Дујин прваци БиХ Јован Зиројевић и Вања Дујин прваци БиХ
Најчитаније
  • Сјећање на Предрага Пекија Ласицу: Човјек побједничког кова
    1h 9m
    10
  • Јако невријеме погодило општине Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа
    19h 30m
    0
  • "Ви идите, ја остајем!" - Милош Ћирковић, посљедњи херој косовске битке
    1h 6m
    15
  • Општина Пале: Јавни позив заједницама етажних власника
    16h 48m
    0
  • Источно Ново Сарајево: Бесплатан превоз за ученике и пензионере
    19h 53m
    0