Tekvondo klubu "Tigar" šest medalja u Visokom

12.09.2021. 15:25
0
IZVOR: Katera

Takmičari Tekvondo kluba „Tigar“ iz Istočnog Sarajeva učestvovali su juče na Kupu BiH, koji je održan u Visokom.

Na takmičenju je učestvovalo šest takmičara ovog kluba i svi su se okitili medaljama.

Srebrne medalje su osvojili Nastasija Racković kadetkinje A-51, Lazar Miovčić juniori A-78 i Stefan Vučinić juniori A-58.

Bronzanim medaljama su se okitili Jovana Pušara kadetkinje A-44, Ivana Erić kadetkinje A-47 i Matija Kalinić juniori A-68.

Takmičare su predvodili treneri Siniša Kešelj i Brano Đurić.

Komentari 0
Povezane vijesti
Održano takmičenje u lovu ribe na plovak Održano takmičenje u lovu ribe na plovak
Poziv za ribilovce i polaznike škole ribolova Poziv za ribilovce i polaznike škole ribolova
U subotu takmičenje u lovu ribe na plovak U subotu takmičenje u lovu ribe na plovak
Najčitanije
  • Emotivan susret sarajevskih građevinaca nakon 50 godina mature
    21h 8m
    0
  • Danas „Konferencija beba“ u Palama
    22h 25m
    0
  • Božović: „Pohod na klanac“ je hodočašće sjećanja i poštovanja
    22h 46m
    0
  • Održano takmičenje u lovu ribe na plovak
    12h 56m
    0
  • Konferencija beba u Palama okupila 252 mališana, najmlađa beba Lazar Savić (FOTO)
    13h 59m
    3