Uhapšena dva lica zbog provale u porodičnu kuću

14.05.2020. 09:33
0
IZVOR: Srna

Pripadnici Policijske stanice Bratunac uhapsili su lica čiji su inicijali S.S. iz Bratunca i S.M. iz Srebrenice zbog sumnje da su izvršili provalu u porodičnu kuću u mjestu Voljevica kod Bratunca i otuđili razne stvari i novac u vrijednosti oko 15.500 KM, saopšteno je danas iz Policijske uprave Zvornik.

Navedena lica su u noći između 8. i 9. maja izvršila provalu u porodičnu kuću u mjestu Voljavica, opština Bratunac, odakle su otuđili lovačko oružje, određenu količinu novca, mobilni telefon, prenosne računare, ogrlice za pse sa punjačima i kamere, pričinivši materijalnu štetu vlasnici kuće.


Lice S.S. se sumnjiči da je u aprilu ove godine počinilo dva krivična djela teška krađa, gdje je iz porodičnih kuća i pomoćnih objekata u mjestu Voljavica, opština Bratunac, otuđilo zlatni nakit, trimere, kosačice i drugi alat.

Izvršenim pretresom objekata koje koriste osumnjičeni pronađeni su određeni predmeti koji će poslužiti kao dokazi u postupku.

Nakon kompletiranja i dokumentovanja predmeta protiv ovih lica biće podnesen izvještaj za navedena krivična djela.

Komentari 0
Povezane vijesti
Heroj iz Bratunca skočio u nabujalu rijeku i spasio srnu Heroj iz Bratunca skočio u nabujalu rijeku i spasio srnu
Sjećanje na poginule i egzodus Srba: Parastos za 187 boraca sa sarajevskog ratišta Sjećanje na poginule i egzodus Srba: Parastos za 187 boraca sa sarajevskog ratišta
Krađa u Istočnom Starom Gradu Krađa u Istočnom Starom Gradu
Najčitanije
  • Ukras Sarajeva – Čudotvorna sarajevska Bogorodica
    5h 47m
    0
  • Dahau - Smrt sa stotinu lica
    5h 19m
    2
  • Urađen idejni projekat saobraćajnog rješenja raskrsnice Kula
    21h 14m
    1
  • Istočna Ilidža: Novčana podrška maturantima za matursko veče
    23h 50m
    0
  • Novčana pordška maturantima za matursko veče i iz Opštine Istočno Novo Sarajevo
    23h 28m
    0