Ukrao taksi vozilo pa sletio s puta

05.08.2021. 13:44
0
IZVOR: Glas Srpske

Maloljetnik iz Stanara, čiji identitet nije saopšten, iskoristio je nepažnju taksiste Lj.L. te sjeo u njegovu "škodu" i ubrzo nakon toga sletio s puta.

U nesreći je maloljetnik povrijeđen, a iz Policijske uprave Doboj saopšteno je da se nesreća desila u srijedu, 4. avgusta u mjestu Cerovica na području opštine Stanari.

- Navedena maloljetna osoba je 4. avgusta  oko 14 časova sjela u taksi vozilo "škoda" vlasništvo Lj.L. koje je bilo parkirano pored puta u Cerovici kod Stanara te se odvezao automobilom. Ubrzo je nakon toga zbog neprilagođene brzine vozilom sletio s puta -saopštila je PU Doboj.

Dodali su da je maloljetniku ukazana ljekarska pomoć nakon čega je uz pratnju članova porodice odvezen na dalje liječenje u dobojsku bolnicu - Odjeljenje neuropsihijatrije.

- O navedenom je obaviješten dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Doboj koji se izjasnio da navedeno ima obilježje krivičnog djela oštećenje i oduzimanje tuđe stvari - rekli su u policiji.

Komentari 0
Povezane vijesti
Obilježavanje 110 godina od internacije Srba u dobojski logor Obilježavanje 110 godina od internacije Srba u dobojski logor
Spriječene ilegalne borbe pasa, uhapšeno 14 lica Spriječene ilegalne borbe pasa, uhapšeno 14 lica
Haos na sjednici gradske skupštine: SNSD izbacuje opoziciju, jednog iznijeli na stolici (VIDEO) Haos na sjednici gradske skupštine: SNSD izbacuje opoziciju, jednog iznijeli na stolici (V...
Najčitanije
  • Kafane moje mladosti – Kafe „Bagrem“ i bar „Kod Miše Ćele“
    2h 38m
    9
  • Ognjen Orašanin uhapšen zbog falsifikovanja ljekarskog nalaza
    20h 42m
    5
  • Avgustovska razglednica Sokoca iz 1997. godine
    2h 46m
    26
  • Kocka, kocka, kockica
    2h 45m
    34
  • Stevanović: Zatvoren put Trnovo-Foča, ugrožena bezbjednost putnika
    18h 5m
    3