Лучић данас уручује златне плакете деканима факултета

02.10.2020. 08:24
0
ИЗВОР: Катера

Предсједник Скупштине града Источно Сарајево Мирослав Лучић данас ће уручити златне плакете деканима факултета чије је сједиште у Источном Сарајеву.

Свечаности ће присуствовати ректор Универзитета у Источном Сарајеву проф. др Милан Кулић.

Скупштина града Источно Сарајево, поводом славе града Источно Сарајево - Светог Петра Дабробосанског, усвојила је одлуку да факултете са сједиштем у Источном Сарајеву награди златним плакетама за изузетан допринос у научно-образовном процесу и развоју града.

Додјела награда планирана је у 12,00 часова у просторијама Градске управе (сала за састанке на првом спрату).

Коментари 0
Повезане вијести
Утврђен Нацрт ребаланса буџета Утврђен Нацрт ребаланса буџета
Усвојен извјештај о извршењу буџета за прво полугодиште Усвојен извјештај о извршењу буџета за прво полугодиште
Усвојен план активности за рјешавање проблема управљања и збрињавања отпада на подручју Источног Сарајева Усвојен план активности за рјешавање проблема управљања и збрињавања отпада на подручју Ис...
Најчитаније
  • Сјећање на Предрага Пекија Ласицу: Човјек побједничког кова
    6h 23m
    12
  • "Ви идите, ја остајем!" - Милош Ћирковић, посљедњи херој косовске битке
    1h 15m
    15
  • Општина Пале: Јавни позив заједницама етажних власника
    22h 2m
    0
  • Стијаковић: Тог дана усташе су заклале 22 члана моје најближе породице
    6h 5m
    0
  • Дође ли до крви, опет ћемо бити први: Шта откривају писма Десанке Максимовић руским преводиоцима
    6h 15m
    0