Младић задобио тешке тјелесне повреде у тучи

01.11.2021. 12:57
0
ИЗВОР: srpskainfo.com

У Сарајеву јер јуче дошло до туче у којој је један младић задобио тешке повреде.

Наиме, јуче у 17.50, диспечер Завода за хитну медицинску помоћ Кантона Сарајево обавијестио је полицију да се у улици Браваџилук, у општини Стари Град Сарајево, налази повријеђена особа.

Изласком на лице мјеста полицијски службеници су затекли повријеђеног Х.Б, рођеног 2001. године, настањеног у Сарајеву

Љекарску помоћ му је указао Завод за хитну медицинску помоћ, а потом је примљен у УКЦ у Сарајеву, на Клинику за максилофацијалну хирургију, гдје су љекари констатовали тешке тјелесне повреде, након чега је упућен на кућно лијечење.

Обављеним провјерама утврђено је да је задобио тјелесне повреде у тучи у којој је учествовало више особа.

О свему је обавијештен дежурни тужилац Кантоналног тужилаштва Кантона Сарајево, а увиђај на лицу мјеста обавили су полицијски службеници Управе полиције МУП Кантона Сарајево. Наставља се рад на расвјетљавању и документовању наведеног догађаја, пише Klix.

Коментари 0
Повезане вијести
Пукотине на клизишту на падинама Сарајева Пукотине на клизишту на падинама Сарајева
Распоред богослужења за васкршње празнике у Источном Сарајеву и Сарајеву Распоред богослужења за васкршње празнике у Источном Сарајеву и Сарајеву
Митрополит Хризостом: Христос је васкрсењем покидао окове смрти Митрополит Хризостом: Христос је васкрсењем покидао окове смрти
Најчитаније
  • МУП Српске послао апел становништву
    13h 23m
    0
  • На данашњи дан НАТО ракетирао избјегличко насеље "Мајино насеље"
    16h 58m
    0
  • Преминуо папа Фрањо
    16h 51m
    1
  • Колико дуго након Васкрса су јаја безбједна за јело?
    14h 35m
    1
  • Десило се чудо - руски светац послије три вијека обукао српску униформу и ударио на НАТО
    5h 20m
    0