Погинуо мушкарац током обављања грађевинских радова

07.12.2019. 12:55
0
ИЗВОР: Avaz

У сарајевском насељу Ступ јутрос је погинуо радник приликом извођења грађевинских радова, потврдио је за Аваз Мирза Хаџиабдић, портпарол МУП-а Кантона Сарајево.

Одмах по пријави на лице мјеста су изашли сарајевски полицајци те екипа Хитне медицинске помоћи која је несретном раднику пружила прву помоћ, али је, и поред њихових великих напора, радник преминуо. 

О несрећи је обавијештен дежурни тужилац те је обављен увиђај.

Коментари 0
Повезане вијести
У Пазарићу погинуо радник при паду са стамбеног објекта У Пазарићу погинуо радник при паду са стамбеног објекта
Висока цијена јефтине радне снаге Висока цијена јефтине радне снаге
Бијељина: Радник на дизалици затечен мртав Бијељина: Радник на дизалици затечен мртав
Најчитаније
  • Гаврило Принцип – Пуцањ за слободу
    12h 7m
    36
  • Генерација из Илијаша прославила матуру коју никада није имала
    18h 57m
    0
  • „Касперијада“ данас у Палама
    17h 57m
    0
  • Зграде Парламента и Савјета министара БиХ саграђене на српском гробљу
    18h 31m
    9
  • У Засељу крај Травника уништено између 60 и 80 православних споменика
    11h 20m
    0