Сарајево: Мушкарац убијен ножем, а жена повријеђена

13.08.2020. 09:19
0
ИЗВОР: СРНА

У Сарајеву је ножем убијен мушкарац, а лакше повријеђена женска особа, због чега су ухапшена три лица, потврђено је у Министарству унутрашњих послова Кантона Сарајево.

Портпарол кантоналног МУП-а Мирза Хаџиабдић рекао да је убиству претходила туча више особа у улици Рановачка, у насељу Ахатовићи, општина Нови Град.

Према његовим ријечима, по доласку на мјесто догађаја констатовано је да је једна особа задобила смртоносне повреде ножем, а да је друга лакше повријеђена, такође ножем.

Повријеђена жена превезена је и хоспитализована на Клиници за торокалну хирургију Клиничког центра Универзитета Сарајево.

- Радећи на расвјетљавању кривичних дјела убиство и убиство у покушају, полицијски службеници су пронашли и ухапсили три особе које се доводе у везу с овим кривичним дјелима, а које су смјештене у просторије за задржавање особа лишених слободе Управе полиције МУП-а, те ће над њима током дана бити извршена криминалистичка обрада - рекао је Хаџиабдић.

Убиство и рањавање догодило се синоћ, пола часа прије поноћи.

Портал "Кликс" јавио је да убијени мушкарац и његова супруга, која је рањена, нису учествовали у тучи.

Према ријечима очевидаца, у насељу је дошло до породичне свађе, након чега је једна особа затражила помоћ у дворишту убијеног мушкарца. Убрзо након тога у двориште страдалог стигли су и остали актери свађе, након чега је дошло до нагуравања, а мушкарац је добио смртоносни убод ножем покушавајући да растави особе које су се тукле. Његова супруга је задобила убодну рану у леђа након што је пришла супругу како би му помогла.

Коментари 0
Повезане вијести
Мехмед Вукалић осуђен на 42 године затвора за троструко убиство Мехмед Вукалић осуђен на 42 године затвора за троструко убиство
Још једна жртва фемицида: Убијена жена у Мостару Још једна жртва фемицида: Убијена жена у Мостару
Нови Град: Мушкарац пријетио и "проклињао Бошњаке који продају кућу Србину" Нови Град: Мушкарац пријетио и "проклињао Бошњаке који продају кућу Србину"
Најчитаније
  • Сјећање на Веселина Пукету
    15h 54m
    3
  • Урош Нејаки - посљедњи српски цар
    13h 54m
    1
  • Како је споменик краљу Петру у Сарајеву замијењен орлом
    35m
    1
  • На данашњи дан 1931. године: По Стаљиновом налогу срушен Храм Христа Спаситеља у Москви
    34m
    0
  • Погледајте најстарију српску цркву у Србији, у њој се крстио Стефан Немања
    31m
    0