Такмичари КК „Славија“ четврти у укупном пласману

22.09.2020. 15:26
0
ИЗВОР: Катера

У недјељу, 20. септембра у Бањалуци одржано је карате првенство Републике Српске за кадете, јуниоре и У21 у катама и борбама.

Карате клуб "Славија" освојио је осам медаља и то 4 златне, 2 сребрне и 2 бронзане.

Златни су били: Марина Куртеш борбе јуниорке - 59,

Сара Бамбарез борбе јуниорке + 59,

Стефан Ковачевић борбе кадет - 57 и јуниорска женска екипа у борбама (Куртеш, Бамбарез)

Сребро су освојили: Александар Раонић борбе кадет -52 и Лука Ћуковић борбе јуниор - 55.

Бронза је припала: Милици Ђорем кате јуниорке и Андреи Крсмановић борбе кадеткиње - 54

У конкуренцији од 31 клуба и 200 такмичара, КК „Славија  заузела је четвро мјесто у укупном пласману.