Takmičari KK „Slavija“ četvrti u ukupnom plasmanu

22.09.2020. 15:26
0
IZVOR: Katera

U nedjelju, 20. septembra u Banjaluci održano je karate prvenstvo Republike Srpske za kadete, juniore i U21 u katama i borbama.

Karate klub "Slavija" osvojio je osam medalja i to 4 zlatne, 2 srebrne i 2 bronzane.

Zlatni su bili: Marina Kurteš borbe juniorke - 59,

Sara Bambarez borbe juniorke + 59,

Stefan Kovačević borbe kadet - 57 i juniorska ženska ekipa u borbama (Kurteš, Bambarez)

Srebro su osvojili: Aleksandar Raonić borbe kadet -52 i Luka Ćuković borbe junior - 55.

Bronza je pripala: Milici Đorem kate juniorke i Andrei Krsmanović borbe kadetkinje - 54

U konkurenciji od 31 kluba i 200 takmičara, KK „Slavija  zauzela je četvro mjesto u ukupnom plasmanu.