У Хан Пијеску пронађена лабораторија за узгој дроге (ФОТО)

28.09.2022. 12:58
9
ИЗВОР: katera.news

Полицијски службеници Полицијске управе Источно Сарајево, Одјељење за органозовани криминалитет и дроге, оперетивним радом дошли су до сазнања да се у објекту у  мјесту Хан Крам, општина Хан Пијесак налази импровизована лабораторија за вјештачки узгој индијске конопље.

На основу наредбе Основног суда у Власеници, а уз сагласност тужиоца Окружног јавног тужилашта Источно Сарајево извршен је претрес наведеног објекта којом приликом је пронађена импровизована лабараторија за вјештачки узгој опојне дроге марихуана са великом количином пратеће опреме потребне за узгој исте у поменутим условима - ( око 950 комада саксија, 250 неонскох сијалица, трансформатора, вентилатора, калолифера и друге опреме ).

Лице иницијала Н.Д. из Хан Пијеска лишено је слободе и у току је криминалистичка обрада над истим.

У току је рад на документовању кривичног дјела „Неовлаштена произвдња и промет опојних дрога“, саопштено је из ПУ Источно Сарајево.

  • Слика
  • Слика
  • Слика
  • Слика

Фото: ПУ Источно Сарајево 

Коментари за ову вијест су искључени.
Повезане вијести
Паљанин ухапшен након што је пуцао из ватреног оружја Паљанин ухапшен након што је пуцао из ватреног оружја
Пронађено беживотно тијело мушкарца Пронађено беживотно тијело мушкарца
"Чучкова књига" за прошлу годину припала Игору Калајџији "Чучкова књига" за прошлу годину припала Игору Калајџији
Најчитаније
  • Стари Брод – зелена гробница (ВИДЕО)
    9h 1m
    6
  • Годишњица убиства двогодишњег Марка
    19h 26m
    2
  • Запечени пуњени кромпир
    9h 34m
    0
  • На данашњи дан рођен велики Миодраг Лазић
    19h 29m
    1
  • Архимандрит Методије сутра служи Свету литургију у храму на Вељинама
    8h 20m
    0