Ухапшена дјевојка осумњичена да је ножем усмртила мајку!

18.06.2025. 21:16
0
ИЗВОР: srna.rs

Двадесетшестогодишња жена, која је осумњичена да је у Сарајеву ножем усмртила мајку, ухапшена је на Клиничком центру Универзитета у Сарајеву, гдје је хоспитализована након што је покушала да се убије.

 

Она је осумњичена да је мајци ножем нанијела више убодних рана у предјелу грудног коша.

Дежурни тужилац који је руководио увиђајем наредио је бројна вјештачења и друге радње доказивања, саопштено је из МУП-а Кантона Сарајево.

Полиција је јутрос око 4.00 часа обавијештена да се у стану у насељу Вишњик догодило убиство, за које је осумњичена кћерка страдале. 

Коментари 0
Повезане вијести
Марија Ушћумлић најуспјешнија кадеткиња на Купу града Сарајева Марија Ушћумлић најуспјешнија кадеткиња на Купу града Сарајева
Годишњица убиства Зорице Дивчић Годишњица убиства Зорице Дивчић
Преминула жена коју је јутрос ранио супруг Преминула жена коју је јутрос ранио супруг
Најчитаније
  • Сутра почиње Петровски пост
    11h 1m
    0
  • Руски инструктор за борбе прса у прса који је дао живот за Републику Српску и слободу српског народа
    7h 26m
    10
  • Минић и Гашановић свечано отворили "Јагњијаду" на Вучијој Луци
    7h 39m
    5
  • Три мушкарца повријеђена у пуцњави на Врацама
    35m
    0
  • Данас Гастро-туристичка манифестација "Јагњијада" на Вучијој Луци
    10h 59m
    0