Beogradski pjevač otkrio čime su ga liječili od koronavirusa

11.04.2020. 18:02
0
IZVOR: fokus.ba

Beogradski pjevač Đorđe David, koji je nakon preležanog koronavirusa prije tri dana pušten iz bolnice na obaveznu kućnu izolaciju u trajanju od 28 dana, javio se uživo u program televizije Nova S.

- Imam stravičnu potrebu da spavam, mislio sam da sam se naspavao, ali spavati u bolničkoj sobi sa koronom i upalom u plućima, te još četvoro saboraca, koji iste probleme imaju kao ti, nije nimalo svejedno, niti je to priča koju kapiraš dok ne izađeš napolje. Tamo je zaista pakao, svi ti neki kompromisi koje moraš da napraviš i okolnosti kojima moraš da se prilagodiš - iskreno je rekao muzičar i još jednom iskoristio priliku da se zahvali svom medicinskom osoblju.

Otkrio je i koliko je jaka terapija koja se primjenjuje u borbi protiv koronavirusa.

- Mi smo dobijali ujutru i uvečer lijekove koje smo pili uz hemomicin i probiotik. Ti lijekovi izazivaju ozbiljnu dijareju. Kada prestanu da ti daju te lijekove, to je pokazatelj da si se izvukao - istakao je Đorđe David.

Pogledajte njegovu ispovijest.

 

Komentari 0
Povezane vijesti
Gripa i korona ponovo pune ambulante u Srpskoj Gripa i korona ponovo pune ambulante u Srpskoj
Solaković tvrdi da zna zašto se pojavila epidemija karcinoma: "Bolje da su bacili atomsku bombu nego taj virus" Solaković tvrdi da zna zašto se pojavila epidemija karcinoma: "Bolje da su bacili atomsku b...
U vrijeme korone novac nosili u US Nenada Stevandića (VIDEO) U vrijeme korone novac nosili u US Nenada Stevandića (VIDEO)
Najčitanije
  • Tea Divčić predstavlja Istočno Sarajevo na izboru za Mis BiH
    22h 15m
    4
  • Još sedam dana aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković
    20h 21m
    3
  • Anastasija Stević predstavlja Istočno Sarajevo na izboru za Mis BiH
    22h 2m
    0
  • Pozovimo 1416 za našeg sugrađanina Dragana Macana
    17h 53m
    0
  • Jako nevrijeme pogodilo opštine Istočno Novo Sarajevo i Istočna Ilidža
    1h 14m
    0