Dva pijana muškarca narušavala javni red i mir

06.05.2025. 11:01
0
IZVOR: srna.rs

Policija u Šekovićima uhapsila je dva muškarca iz ovog grada čiji su inicijali Ž.J. i S.T. jer su pijani narušavali javni red i mir u javnom preduzeću.

Oni su uhapšeni jer su remetili javni red i mir svađom, vikom i nepristojnim ponašanjem, a alkotestiranjem im je utvrđeno 1,61, odnosno 2,02 promila alkohola u krvi.

Slučaj je Policijskoj stanici Šekovići prijavljen juče oko 10.30 časova, nakon čega su počinioci uhapšeni, saopšteno je iz Policijske uprave Zvornik.

O svemu je obaviješten sudija za prekršaje Osnovnog suda Vlasenica.

Oba muškarca su prekršajno sankcionisana. 

Komentari 0
Povezane vijesti
Javni čas u Šekovićima posvećen srpskim junacima Javni čas u Šekovićima posvećen srpskim junacima
Šekovići: Otkriven spomenik komandantu Miloradu Miši Pelemišu Šekovići: Otkriven spomenik komandantu Miloradu Miši Pelemišu
Zapis o manastiru Lovnica (VIDEO) Zapis o manastiru Lovnica (VIDEO)
Najčitanije
  • Održano takmičenje u lovu ribe na plovak
    16h 10m
    0
  • Konferencija beba u Palama okupila 252 mališana, najmlađa beba Lazar Savić (FOTO)
    17h 13m
    3
  • Porodica Turuntaš i ove godine ugostila istu djecu sa Kosova i Metohije
    23h 44m
    0
  • Zdravo odrastanje ispred profita: PSS za udaljavanje kladionica od škola
    22h 14m
    0
  • „Famos“ najbolji i u seniorskoj konkurenciji
    16h 50m
    0