Два пијана мушкарца нарушавала јавни ред и мир

06.05.2025. 11:01
0
ИЗВОР: srna.rs

Полиција у Шековићима ухапсила је два мушкарца из овог града чији су иницијали Ж.Ј. и С.Т. јер су пијани нарушавали јавни ред и мир у јавном предузећу.

Они су ухапшени јер су реметили јавни ред и мир свађом, виком и непристојним понашањем, а алкотестирањем им је утврђено 1,61, односно 2,02 промила алкохола у крви.

Случај је Полицијској станици Шековићи пријављен јуче око 10.30 часова, након чега су починиоци ухапшени, саопштено је из Полицијске управе Зворник.

О свему је обавијештен судија за прекршаје Основног суда Власеница.

Оба мушкарца су прекршајно санкционисана. 

Коментари 0
Повезане вијести
Јавни час у Шековићима посвећен српским јунацима Јавни час у Шековићима посвећен српским јунацима
Шековићи: Откривен споменик команданту Милораду Миши Пелемишу Шековићи: Откривен споменик команданту Милораду Миши Пелемишу
Запис о манастиру Ловница (ВИДЕО) Запис о манастиру Ловница (ВИДЕО)
Најчитаније
  • Емотиван сусрет сарајевских грађевинаца након 50 година матуре
    22h 49m
    0
  • Одржано такмичење у лову рибе на пловак
    14h 37m
    0
  • Конференција беба у Палама окупила 252 малишана, најмлађа беба Лазар Савић (ФОТО)
    15h 40m
    3
  • Породица Турунташ и ове године угостила исту дјецу са Косова и Метохије
    22h 11m
    0
  • Млади џудисти „Спарте“ освојили 11 медаља на турниру „BIH and Nippon“
    23h 11m
    0