Мокра Гора: Почиње да саобраћа туристички воз "Носталгија"

23.05.2020. 11:17
0
ИЗВОР: Srna

Музејско-туристички воз "Носталгија" од данас поново почиње да саобраћа на релацији Мокра Гора-Шарган Витаси-Мокра Гора са два редовна поласка, потврђено је Срни из Центра за маркетинг и медије "Србија воза".

Путници су обавезни да приликом путовања користе заштитне маске и рукавице, држе безбједну дистанцу и прате упутства кондуктера.

Редовни поласци воза су у 10.30 и 13.30 часова, а цијена карата је непромијењена.

Карте за одрасле износе 900 динара /око 15 КМ/, за дјецу од шест до 14 година 450 динара /око седам КМ/, док је за дјецу до шест година вожња бесплатна. 

Коментари 0
Повезане вијести
Кустурица: Угашен пожар на Мокрој Гори Кустурица: Угашен пожар на Мокрој Гори
Упућене додатне снаге за гашење пожара на Мокрој Гори Упућене додатне снаге за гашење пожара на Мокрој Гори
На Мећавнику сутра почиње „Позоришни Кустендорф“ На Мећавнику сутра почиње „Позоришни Кустендорф“
Најчитаније
  • Јако невријеме погодило општине Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа
    10h 35m
    0
  • Општина Пале: Јавни позив заједницама етажних власника
    7h 53m
    0
  • Источно Ново Сарајево: Бесплатан превоз за ученике и пензионере
    10h 58m
    0
  • "Конференција беба", најљепши и највеселији догађај у Источној Илиџи, 26. јуна
    14h 27m
    0
  • Општина Источна Илиџа додијелила 62 студентске стипендије (ФОТО)
    10h 3m
    0