Општини Билећа искључена струја због огромног дуговања

22.06.2020. 19:11
0
ИЗВОР: Srna

Зграда општине Билећа и још неколико установа у граду данас су остали без струје због неплаћених рачуна и нагомиланог дуга за електричну енергију, рекао је Срни начелник Миљан Алексић.

Он је навео да је дио дуга данас уплаћен, те да очекује да струја буде укључена.

Алексић је истакао да су данас, на име дуга, са рачуна општине уплатили 11.300 КМ.

Према сазнањима Срне, општина Билећа од почетка године није плаћала рачуне за електричну енергију.

Укупан дуг општине само за јануар и фебруар на основу неплаћених рачуна за струју износио је 27.500 КМ.

Зграда општине дугује 8.300 КМ, за јавну расвјету се дугује око 13.000 КМ, билећки Културни центар дужан је 2.700 КМ, док остале установе у Билећи имају мањи дуг.

Коментари 0
Повезане вијести
Прича о мајчинској снази: Невена Вујовић хероина свакодневице Прича о мајчинској снази: Невена Вујовић хероина свакодневице
Билeћа је имала првог дипломираног стоматолога у Херцеговини Билeћа је имала првог дипломираног стоматолога у Херцеговини
Од данас скупља струја у Српској Од данас скупља струја у Српској
Најчитаније
  • „Beerka“ поново стиже: од 12. до 14. јуна у Источном Сарајеву
    23h 27m
    0
  • Украдени лични подаци више од 100.000 туриста
    15h 43m
    0
  • Жељко Пржуљ - Са два свједока
    23h 24m
    0
  • Часном појасу Пресвете Богородице у Београду се поклонило више од 1,1 милион људи
    18h 7m
    0
  • Пале: Mеђународни џију-џицу турнир "Трофеј Јахорина опен" окупио 600 такмичара
    22h 26m
    0