Oduzeto vozilo muškarcu sa više od 53.000 KM neplaćenih kazni

07.02.2024. 11:23
0
IZVOR: srna.rs

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova /MUP/ Kantona Sarajevo su u sarajevskoj opštini Novi Grad privremeno oduzeli "pežo" muškarcu čiji su inicijali R.S. jer je upravljao njime bez položenog vozačkog ispita, a ima i dug po osnovu neplaćenih kazni u iznosu od 53.130 KM.

Prilikom kontrole "pežoa", čiji je vlasnik lice S.M, ustanovljeno je da je R.S. višestruki povratnik u činjenju prekršaja iz oblasti saobraćaja, saopšteno je iz kantonalnog MUP-a.

Opštinskom sudu u Sarajevu biće podnesen zahtjev za pokretanje prekršajnog postupka.

Sarajevska policija uhapsila je jutros u 3.15 časova dvadesettrogodišnjeg Sarajliju čiji su inicijali N.S. jer se dovodi u vezu sa krivičnim djelom nasilničko ponašanje, koje je počinjeno nekoliko časova ranije.

Oko 20.40 časova policija je obaviještena da je u sarajevskom naselju Malta u toku tuča između više osoba, a izlaskom na teren zatečena su dva maloljetna lica, od kojih je jedno imalo povrede nastale oštrim predmetom, te su prebačena na Kliniku urgentne medicine u Sarajevu.

Policijski službenici obavili su razgovore sa više maloljetnih lica, u pratnji roditelja.

Komentari 0
Povezane vijesti
Povećava se broj oboljelih od leptospiroze u Sarajevu Povećava se broj oboljelih od leptospiroze u Sarajevu
Na pijaci "Heco" izrečeno 41.770 KM kazni i uništena neispravna hrana Na pijaci "Heco" izrečeno 41.770 KM kazni i uništena neispravna hrana
Motociklista povrijeđen u udesu Motociklista povrijeđen u udesu
Najčitanije
  • Na Baščaršiji poskupjeli ćevapi
    18h 12m
    9
  • Zamjena elektronskih zdravstvenih kartica više neće biti besplatna
    21h 5m
    0
  • Iguman manastira Svete Trojice u Ozerkovićima u posjeti Opštini Pale
    20h 49m
    0
  • Održano guslarsko veče u Podgrabu (FOTO)
    22h 7m
    0
  • Nema pravde za srpske žrtve masakra u Ledićima
    22h 27m
    0